מרכז וטרינרי ומרפאה וטרינרית באיזור המרכז

בבחירת מרכז וטרינרי ו/או מרפאה וטרינרית באיזור המרכז במיוחד חשוב לבדוק מול מי אנחנו עובדים ובידי מי אנו שמים את חיית המחמד היקרה שלנו, זאת משום שישנם וטרינרים רבים במרכז, חלקם מקצועיים יותר וחלק מתיימרים להיות כאלו. לכן חשוב במיוחד לפנות למרפאה ולוטרינר מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר באיזור המרכז, בעלי ניסיון ומוניטין רב של שנים, כמו ד"ר אזרוב.  


חשוב לפתח מערכת יחסים טובה ואמינה עם הוטרינר ואנשי המרפאה הוטרינרית שלכם, מהסיבה הפשוטה שלא מומלץ להגיע למצב שבו נאלצים להחליף וטרינר או מרכז וטרינרי מעת לעת, לאחר שאתם ובעיקר חיית המחמד התרגלה לטיפולים אצל וטרינר מסוים.

מרכז וטרינרי מהטובים במרכז הארץ

חשוב במיוחד שחיות המחמד השונות ירגישו בנוחות במרפאה הוטרינרית ובמקביל חשוב לא פחות שהבעלים ירגיש שהוא עובד עם וטרינר מקצוען במרכז וטרינרי ראוי ומסודר שבו חיית המחמד שלו מקבלת את תשומת הלב המתאימה והטיפול המתקדם ביותר שצריך.

 

כאשר ניגש לבחון מרפאה וטרינרית באיזור המרכז נשים דגש על אסטטיקת, סדר וניקיון המקום ועל הציוד והכלים שעימם הוטרינר עובד, על מנת לחוש בביטחון ונחת שאכן הגענו למרכז וטרינרי ראוי במרכז הארץ. 

וטרינר במרכז

המרפאה הוטרינרית שלנו זמינה עבורכם תושבי המרכז

את כל האלמנטים הנ"ל אנו מציינים, כי אנו יודעים בלב שלב שאצלנו במרפאה הוטרינרית שלנו אנו מקפידים על כל מרכיבים חשובים אלו בתור מרפאה וטרינרית מובילה ואיכותית באיזור המרכז - אצלנו תוכלו יחד עם חיית המחמד שלכם ליהנות מהשירות האדיב והטוב ביותר בשילוב הטיפול הרפואי המקצועי והיעיל ביותר שיש! 

 

slogon

haurs-line

ימים א-ה 16:00-20:00
ימי ו'-חגים 10:00-14:00

שעות הבוקר לפי תאום טלפוני מראש.haurs-line