וטרינר ומרפאה וטרינרית בפתח תקווה

למצוא וטרינר מקצועי וטוב ומרפאה וטרינרית מסודרת ומתאימה באיזור פתח תקווה היא לכאורה לא משימה פשוטה בשל העובדה שהאיזור אינו רווי במרפאות וטרינריות ובעיקר בוטרינרים מנוסים. 

 

באופן כללי, כאשר אנחנו רוצים לאתר וטרינר מתאים לחית המחמד שלנו רצוי לשים דגש למספר אלמנטים חשובים כמו מיהו בעצם הוטרינר, מה רמת הניסיון וההשכלה שלו, באילו חיות מחמד יש לו התמחות או ניסיון במיוחד - לנסות ולשאוב כמה שיותר מידע אודות ההתאמה של וטרינר מסוים ויכולותיו לטפל בצורה המתאימה והטובה לחיית המחמד שלנו. אותם האלמנטים בדיוק נכונים גם לגבי חיפוש אחר מרפאה וטרינרית איכותית וטובה. 

הוטרינר המוביל באיזור פתח תקווה - ד"ר אזרוב 

ד"ר אזרוב הינו בעל מרפאה וטרינרית בפתח תקווה,  וטרינר מוסמך ומיומן בטיפול כל חיות המחמד - לאזרוב ניסיון ומוניטין רב שנים בניהול מרפאה וטרינרית ובבעלי חיים בהם זכה לטפל באינספור חיות מחמד, להעניק להם טיפול מסור ומקצועי ובמקרים רבים אף להציל מסכנת חיים. 


פעילותו הרבה והנאמנה ואיכות המרפאה הוטרינרית של הד"ר מוכרות וידועות בקרב בעלי חיות מחמד שונים ורבים בעיר פתח תקווה ובסביבתה - לקוחות רבים מעריכים ומוקירים מאוד את הידע, הניסיון והטיפול האדיב והמיוחד שמעניק הד"ר לחיות המחמד שלהם, אם מדובר בטיפול מתמשך ושוטף ואם היה מדובר בטיפול חירום וחד פעמי, רובם ככולם מרוצים ששמו את החיה היקרה להם כ"כ במרפאה הוטרינרית של אזרוב. 

מרפאה וטרינרית בפתח תקווה

מרפאה וטרינרית איכותית ומקצועית

אם גם לכם יש חיית מחמד, ראשית אנו מאחלים לה כמובן בריאות ואריכות ימים, אך אם ביום מן הימים תזדקקו לכל טיפול אפשרי בחייה, חשוב שתשימו את הטיפול וההתייחסות בידיו של הוטרינר המנוסה והטוב ביותר באיזור פתח תקווה. תוכלו גם בכל עת להגיע ולהתרשם מהפעילות ואיכויות המרפאה הוטרינרית שלנו. 

slogon

haurs-line

ימים א-ה 16:00-20:00
ימי ו'-חגים 10:00-14:00

שעות הבוקר לפי תאום טלפוני מראש.haurs-line